Intermarium
intermarium.nc@gmail.com
  • Home
  • Program
  • Blogs
  • Events
  • Infographics
  • Team
No Result
View All Result
  • Українська
  • English
  • Home
  • Program
  • Blogs
  • Events
  • Infographics
  • Team
No Result
View All Result
Intermarium
No Result
View All Result

Ignoramus et ignorabimus: німецькі ліві «не дозволяють» вивчати власних попередників

Олена Семеняка by Олена Семеняка
13.12.2021
Ignoramus et ignorabimus: German leftists “do not allow” to study their own predecessors

Стаття Пауля Сімона для німецької лівої газети Junge World не варта детального розгляду, і її аудиторія, вочевидь, досить специфічна. Але не може не дивувати те, що він вважає предмет консервативної революції неприйнятним для академічного дослідження. Б’юся об заклад, він ніколи не чув про Ернста Нікіша, близького друга Ернста Юнґера, і не менш тісну взаємодію між німецькими «фашистами» та лівими міжвоєнної доби в рамках цієї течії. Пригадую, першою публічною подією, яка ознаменувала моє захоплення темою консервативної революції, стала студентська конференція, присвячена феномену критики. Відповідно, у моїй доповіді консервативна революція розглядалася як альтерпросвітницький прецедент критики «справа». Модератором цієї секції був Андрій Рєпа, український лівий інтелектуал та перекладач.

Він має бути знайомий іншому українському лівому автору Володимиру Іщенку, засмученому вирішальною роллю націоналістів нового покоління у революції Майдану і цитованому Junge World. Найбільшою проблемою для Сімона та Іщенка є дослідники правого екстремізму, які не втратили рештки раціональності, як вони, і розрізняють між моїми поглядами і гаданими поглядами осіб, що виступали поряд зі мною на тих чи інших заходах: Адріен Нонжон, Антон Шеховцов, В’ячеслав Ліхачов та Андреас Умланд. Останні явно знайомі і з обширною академічною літературою на тему консервативної революції, а також принципом академічної нейтральності, яка робить неактуальною проблему «інфільтрації в академічні інститути ультраправих».

Скриньку Пандори з антиінтелектуалізмом, за іронією долі, і, знову-таки, у повній відповідності з моїм дослідницьким проектом на тему «діалектики Просвітництва», відкрила академічна установа – адміністрація IWM, яка оголосила мене прихильницею «правого екстремізму». Що, до речі, є небезпечним звинуваченням, якщо сприймати це всерйоз.

Реальний тоталітаризм у академії: заснований консерваторами IWM позбавив стипендії Олену Семеняку за “зв’язки з Азовом”

Я цілковито згодна з наведеними дослідниками правого екстремізму, які спростували такі оцінки моєї діяльності: лібералізм перетворюється на свою протилежність, коли забороняє іншим займатися науковими дослідженнями та брати участь в інтелектуальних дискусіях. Більше того, це ознака інтелектуальної та, потенційно, наукової капітуляції, що ставить такі інституції в позицію тоталітарних режимів, які бояться вільної дискусії.

Національний Корпус в IWM: Cicero проти Die Zeit

Хоча абсолютним пріоритетом моєї діяльності як координаторки Групи сприяння розбудові Інтермаріуму (заснованої незабороненою і перспективною українською партією Національний Корпус) завжди були конференції, організовані урядовими представниками та структурами, я ніколи не встановлювала жодних ідеологічних фільтрів для учасників і організаторів публічних заходів за моєї участі. Хоча деякі проплачені наклепники заходять так далеко у своїй маячні, що зображають мене, цивільну жінку, яка не має права представляти офіційний військовий підрозділ Національної гвардії України, полк Азов, як вербувальницю не просто політичних, а справжніх солдатів на підтримку України, неважко помітити, що мої виступи завжди філософсько, а не ідеологічно орієнтовані і обстоюють екуменічне бачення альтернативного Заходу, служачи таким чином «дерадикалізації», а не радикалізації аудиторії. Це не є їхньою метою як такою, адже мої виступи на подіях, організованих західними новими правими метаполітичними спільнотами або правопопулістськими партіями, як засвідчують їхні заголовки та відеозаписи, мали на меті послабити та підірвати прокремлівські фракції у відповідних організаціях або суспільствах. Контраверсії, які послідували за моїми конфліктами з рупорами Кремля на деяких із цих подій, були серйозним викликом тим «монстрам», які надали Національному Корпусу платформу для цих цілей.

Мої опоненти навіть не намагаються приховати той факт, що їм відома моя справжня метаідеологічна атрибуція, тобто Третя Позиція, але використовують гадані погляди інших людей або уявну колективну провину цілих організацій, незалежно від мого стосунку до них, задля дискредитації мене за принципом асоціації.

Найяскравіші приклади – це особи, які виступали поряд зі мною на конференціях (Ґреґ Джонсон, Марк Коллет, Millennial Woes, Джеред Тейлор, Кевін Макдональд та інші) і ніколи не висловлювали ніяких «екстремістських» поглядів, більше того, чітко засуджували теракти на зразок розстрілів у Крайстчерчі.

Інший приклад – метаполітична конференція «Сталевий Пакт»,  яка «кидає на мене тінь» особистості та діяльності Олексія Льовкіна. Я не збираюся коментувати його погляди, оскільки мої виступи, як і у всіх зазначених випадках, записані на відео й не потребують виправдань.

https://jungle.world/artikel/2021/05/kein-stipendium-fuer-die-first-lady

Я підкреслюю, що мої інтереси відмінні, й саме тому я заснувала новий конференційний цикл, “Homeland”, лише тому, що попередній цикл конференцій «Сталевий Пакт» був приурочений до організованого ним фестивалю Асгарду Рейд. Ця точка розходження зафіксована в дослідницькій роботі Адріена Нонжона, яка добре відома колумністам жовтої преси на рівні заголовка, та, очевидно, не прочитана жодним із них:

https://www.academia.edu/44329543/Olena_Semenyaka_The_First_Lady_of_Ukrainian_Nationalism

Що стосується решти, їм варто говорити особисто з Олексієм Льовкіним, згідно з крайнім інтерв’ю якого з початку пандемії він не співпрацював навіть із широким рухом Національного Корпусу. Не впевнена, що це допоможе, раз ці «дослідники» вважають нерелевантними причини, з яких узагалі розпочалася ця співпраця з російськими політичними емігрантами, котрі підтримали Україну.

Я продовжу викривати тоталітарні методи самозванців, які наважуються вчити нас толерантності й свободі, і приділю особливу увагу непорозумінню сучасної лівиці, зокрема, на тлі історії членів моєї родини, що зараховували себе до лівих.

Previous Post

The Roots of Domestic Anti-Fascism: Who Has the Issues with the Azov Regiment

Next Post

Black (war) tourism in Bosnia and Herzegovina

Popular

Intermarium as a laboratory of the European Archeofuturism

Intermarium as a laboratory of the European Archeofuturism

17.01.2020
The American Right and Their Drift to Pro-Kremlin Falsehoods

The American Right and Their Drift to Pro-Kremlin Falsehoods

11.06.2020
Perspectives on Intermarium From Across the Atlantic: A New Way Forward

Perspectives on Intermarium From Across the Atlantic: A New Way Forward

27.08.2020
On my connection to Alexei Levkin

On my connection to Alexei Levkin

21.12.2019
Estonian MPs in Kyiv call to declare russia a state sponsor of terrorism

Estonian MPs in Kyiv call to declare russia a state sponsor of terrorism

09.08.2022
Support the Intermarium Support Group

Support the Intermarium Support Group

01.07.2020

Archives

No Result
View All Result

про нас

Група сприяння розбудові Інтермаріуму (ГСРІ) – заснована у Києві громадська організація і довгостроковий геополітичний проект, що з 2016 р. здійснює помітний внесок у регіональну інтеграцію на території між Балтійським, Чорним і Адріатичним морями у відповідь на російську агресію і глобальні виклики сьогодення.

Меню

  • Home
  • Program
  • Blogs
  • Events
  • Infographics
  • Team

Наші партнери

  • Літературний клуб "Пломінь"
  • ГО "Інститут Національного Розвитку"
  • The New Prometheism
  • Vokativ

Контакти

intermarium.nc@gmail.com

04074, м. Київ
вул.Новомостицька, 25, офіс 5

Соціальні мережі

© 2021 ГО "Група сприяння розбудові Інтермаріуму"

  • УкраїнськаУкраїнська
  • Home
  • Program
  • Blogs
  • Events
  • Infographics
  • Team
No Result
View All Result